Strona główna / Aktualności

Opinia prawna dla Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji na temat prawnych kwestii operowania infrastrukturą regionalnych sieci szerokopasmowych

Autor: Konrad Majewski, 20.05.2014

W dniu 16 maja 2014 r. Kancelaria Malinowscy i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p. podpisała z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji umowę na wykonanie analizy i sporządzenie rekomendacji w zakresie prawnego uregulowania kwestii operowania infrastrukturą w oparciu o zawarte umowy na budowę i operowanie regionalną siecią szerokopasmową...

Czytaj więcej >

7 pozycja w Małopolsce w Rankingu "Rzeczpospolitej"

Autor: Beata Harnik, 17.04.2014

W opublikowanym w dniu 17 kwietnia 2014r. na łamach dziennika Rzeczpospolita rankingu Kancelarii Prawniczych w 2014 roku - Kancelaria Malinowscy i Wspólnicy uplasowała się na 7. pozycji w Małopolsce pod względem ilości radców prawnych, adwokatów i prawników.

Czytaj więcej >

Prawnicy Kancelarii prelegentami na konferencji Geoinżynieria w Budownictwie

Autor: Konrad Majewski, 12.11.2013

W dniu 6-7 listopada 2013 r. prawnicy kancelarii Malinowscy i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p. byli prelegentami na organizowanej w Sandomierzu III konferencji Geoinżynieria w budownictwie.

Czytaj więcej >

Doradzamy Wojewódzkiemu Urzędowi Pracy w Krakowie

Autor: Konrad Majewski, 05.03.2013

Kancelaria Malinowscy i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p. doradza Wojewódzkiemu Urzędowi Pracy w Krakowie przy wprowadzaniu innowacyjnego projektu podmiotowego finansowania kształcenia opartego na Walońskim systemie bonów edukacyjnych wprowadzanego w ramach projektu „PFK - podmiotowe finansowanie kształcenia”.

Czytaj więcej >

Obsługa prawna Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

Autor: Wawrzyniec Malinowski, 04.01.2012

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż w okresie od dnia 1 stycznia 2012 r. do dnia 31 grudnia 2012 r. Kancelaria Malinowscy i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p. będzie świadczyć doradztwo prawne na rzecz Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.

Czytaj więcej >

XI Międzynarodowa Konferencja, Wystawy i Pokazy Technologii "Inżynieria bezwykopowa"

Autor: Wawrzyniec Malinowski, 8.06.2013 r.

Z przyjemnością informujemy, że mec. Wawrzyniec Malinowski oraz mec. Paweł Ryś wzięli udział jako prelegenci w XI Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazy Technologii "Inżynieria Bezwykopowa", która została zorganizowana przez Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o. i odbyła się w dniach 5-7 czerwca 2013 r. w Zawierciu.

Czytaj więcej >

11. Ranking Kancelarii Prawniczych wg Rzeczpospolitej

Autor: Wawrzyniec Malinowski, 19.04.2013 r.

Według 11. Rankingu Kancelarii Prawniczych ("Rzeczpospolita" wyd. z dnia 18 kwietnia 2013 r.) Kancelaria Malinowski i Wspólnicy uplasowała się na 11. miejscu w Małopolsce pod względem ilości radców prawnych i adwokatów.

Czytaj więcej >

Nowa siedziba kancelarii

Autor: Wawrzyniec Malinowski, 1.08.2012 r.

OD 1 SIERPNIA NOWE, BARDZIEJ KOMFORTOWE BIURO ZNAJDZIE SIĘ PRZY UL. PRĄDNICKIEJ 12

Czytaj więcej >

Przystąpienie nowego partnera

Autor: Wawrzyniec Malinowski, 1.05.2012

W dniu 1 maja 2012 roku do spółki przystąpił nowy partner - radca prawny Izabela Malinowska, szef działu zamówień publicznych. Jednocześnie powołano Zarząd spółki, a na członków zarządu powołano Annę Luty (Prezes Zarządu), Wawrzyńca Malinowskigo oraz Jakuba Abramowicza.

Czytaj więcej >

Kancelaria w pierwszej dziesiątce wg rankingu Rzeczpospolita!

Autor: Wawrzyniec Malinowski, 18.04.2012

Według Jubileuszowego Rankingu Kancelarii Prawniczych ("Rzeczpospolita" wyd. z dnia 17 kwietnia 2012 roku, nr 90) Kancelaria Malinowski i Wspólnicy uplasowała się na 9. miejscu w Małopolsce pod względem ilości radców prawnych i adwokatów. Profesjonalny i duży zespół jest atutem naszej Kanclearii.

Czytaj więcej >
<< Poprzednia strona Następna strona >>