Strona główna / Aktualności

Ranking kancelarii prawnych

Autor: Wawrzyniec Malinowski, 16.04.2011

W opublikowanym w dniu 15 kwietnia 2011r. na łamach dziennika Rzeczpospolita rankingu Kancelarii Prawniczych w 2011 roku - Kancelaria Malinowski i Wspólnicy uplasowała się na 135 pozycji pod względem ilości prawników, oraz na 179 pozycji według liczby adwokatów i radców prawnych - w skali całego kraju. W małopolsce jesteśmy według Rzeczpospolitej - na 16 pozycji.

Czytaj więcej >

Elektroniczne postępowanie upominawcze

Autor: Wawrzyniec Malinowski,

W związku z nowo pojawiającymi się oczekiwaniami klientów oraz z uwagi na zmianę kodeksu cywilnego, Kancelaria poszerzyła swoje usługi o możliwość prowadzenia postępowania przed E Sądem w ramach elektronicznego postępowania upominawczego [EPU]. Celem powyższego postępowania jest uproszczenie procedury uzyskania nakazu zapłaty oraz znaczne obniżenie kosztów tego postępowania.

Czytaj więcej >

Spółka Partnerska

Autor: Ula Jałocha, 24.06.2013

Z dniem 1 stycznia 2011r. Kancelaria zmieniła formę organizacyjno prawną, z jednoosobowej praktyki na spółkę partnerską. Zwiększające się stale potrzeby naszych Klientów stawiają przed nami coraz to nowe wyzwania, którym podołać może tylko duży, profesjonalny zespół, składający się ze specjalistów we wszystkich istotnych dziedzinach prawa. Nasz rozwój jest zatem nie tylko koniecznością, ale i zasługą naszych Klientów.

Czytaj więcej >
<< Poprzednia strona Następna strona >>