Anna Słomak

Radca prawny, partner

Radca prawny. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Prawa i Administracji, Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Aberdeen College w Szkocji – PDA in Legal Studies. Posiada dwuletnie doświadczenie w świadczeniu obsługi prawnej w kancelarii prawnej na terenie Wielkiej Brytanii. Z Kancelarią Malinowscy i Wspólnicy Sp. p. w Krakowie współpracuje od 2010 roku.

 

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, upadłościowym i naprawczym oraz postępowaniach związanych z restrukturyzacją przedsiębiorstw zarówno sądową jak i pozasądową. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek handlowych oraz sporach sądowych. W 2013r. złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin na syndyka. W kancelarii współkieruje działem restrukturyzacji przedsiębiorstw.

 

Biegle włada językiem angielskim – uzyskała certyfikat TOLES Higher. Była uczestniczką projektu „Małopolski Radca Prawny przed sądami Unii Europejskiej” realizowanego przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizacje:

  • Restrukturyzacja sądowa
  • Restrukturyzacja pozasądowa
  • Postepowanie likwidacyjne
  • Upadłość konsumencka

Kontakt: