O nas

Kancelaria została utworzona przez radców prawnych Wawrzyńca Malinowskiego, Annę Błaszak oraz adwokata Jakuba Abramowicza, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorców, w tym podmiotów działających w formie spółek prawa handlowego. W 2012 r. do grona Partnerów dołączyła radca prawny Izabela Malinowska.

Zespół prawników Kancelarii obsługuje Klientów na terenie całej Polski, ale także poza jej granicami.  Reprezentujemy interesy naszych Klientów przed sądami powszechnymi i innymi instytucjami, doradzamy i zapewniamy pomoc i ochronę prawną, mając nadzieję, iż sukcesy naszych Klientów są - po części - także naszym udziałem.

Kancelaria świadczy pomoc prawną, dedykowaną w głównej mierze przedsiębiorcom. Podział na specjalizacje, oraz dobór prawników ma zapewnić z jednej strony możliwie dużą wszechstronność świadczonych usług, z drugiej zapewnić wysoki stopień specjalizacji w ramach poszczególnych działów.

Obsługa prawna prowadzona jest w ramach działów odpowiadających specjalizacjom Kancelarii. Jednocześnie do bieżącej opieki nad każdym z Klientów delegowany jest pracownik Kancelarii, odpowiadający za kontakt z Klientem, informowanie o aktualnym stanie spraw, rozwiązujący bieżące problemy.

Kancelaria zapewnia części swoich klientów dostęp on line do bazy prowadzonych dla danego Klienta spraw, z możliwością aktualnego podglądu nie tylko stanu spraw, ale skanów części dokumentów.

Wszystko to, by zapewnić Klientom możliwie szybki i łatwy dostęp do specjalistycznych usług prawnych.